Увага!!! Студенти заочної форми навчання!!! Для студентів другого курсу, 2 семестр та часткова начитка 3 семестр з 25.01.2022 року.

Увага, студенти заочної форми навчання!!!

  • Сесія  для студентів 3 курсу, заочної форми навчання, 4 семестр відбудеться 10-16 січня 2022 року. 
  • Сесія для студентів 2 курсу, 2 семестр та часткова начитка 3 семестру відбудеться 25 січня 2022 року.

01.11.2021 р.

Бажаємо колективу "Мадагаскар" і нашій талановитій студентці 1 курсу Софії Матвєєвій успіхів і перемоги в конкурсі! Лайки, репости нашої учасниці всіляко підтримуюються!

 

23.09.2021 р. 

23 вересня відбулася профорієнтаційна зустріч завідуючої фармацевтичним відділення Катріченко Олександри Анатоліївни з учнями середніх шкіл Кіровоградської області.
Випускники 9 та 11 класів ознайомилися з можливими напрямками свого подальшого навчання та професіями фармацевта і зубного техніка.
Диплом фахового молодшого  бакалавра гарантує працевлаштування в аптеках та зуботехнічних лабораторіях, отримання достойної зарплати і можливість подальшого професійного розвитку в перспективних сферах фармацевтики та стоматології.
У ході зустрічі учням була надана інформація про умови вступу, структуру навчального закладу, виробничу практику, яка проходить в умовах в аптеках та зуботехнічних лабораторіях, де студенти відчувають свою впевненість в в майбутній роботі, з перспективами працевлаштування та можливого кар’єрного росту.

Запрошуємо Вас, молодь, вступати до Первомайської філії Львівського медичного фахового коледжу «Монада»!

Зустріч с учнями школи с. Пісчаний брід 
Зустріч с учнями школи №1 смт Помічна Зустріч с учнями школи №3 смт Помічна Зустріч с учнями середньої школи с. Олексіївка

 


21.02.2021 р.


 

29 грудня 2020 р.