До уваги студентів заочної форми навчання! Розклад сесії 2 та 3 курсу вже на сайті. ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! Затверджені Правила прийому до коледжу в 2023 році на сайті в Розділі 'Абітурієнту' та 'Нормативно-правова база'

01.05.2023 р.

ВСТУП-2023! 

Шановні абітурієнти та їх батьки! Просимо Вас ознайомитись з Правилами прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти в 2023 році за спеціальностями 221 "Стоматологія" та 226 "Фармація, промислова фармація". Правила знаходяться в розділі Абітурієнту та Нормативно-правова база

25.04.2023 р. 

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Однією з активних програм політики зайнятості для вирішення проблем безробіття є видача ВАУЧЕРА на навчання, які дають право окремим категорія осіб пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за затвердженим Мінекономіки переліком професій та спеціальностей. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

Ваучер на навчання – це документ встановленого зразка, що дає право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця. Для отримання ваучера необхідно звернутись до центру зайнятості. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (станом на 1 січня 2023 року – це 26840 грн.). Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то доплату може здійснити як роботодавець, так і особа.

Право на одноразове отримання ваучера мають категорії осіб відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 №207 (зі змінами від 30.09.2022 №1096).

За детальною інформацією звертатись за тел. 066 184 88 41, 0502833613, 0671963883 , 0954876115, 0506353730, 0971127151 або у відділ активної підтримки безробітних Миколаївської філії МОЦЗ.

13.04.2023 р.

Плануєш цього року стати студентом коледжу, але шукаєш інформацію щодо особливостей вступу до закладів
фахової передвищої освіти? Команда МОН підготувала відповіді (http://bit.ly/3GEljCu) на актуальні питання
для вступників закладів ФПО. Інформація буде доповнюватися та оновлюватися відповідно
до нормативно-правових актів та актуальних запитів.

 

28.03.2023 р.

До Вашої уваги основні умови вступу до Первомайської філії Вищого приватного навчального закладу Львівський медичний фаховий коледж "МОНАДА"


08.11.2022 р.

З 08.11.2022 р. змінено найменування навчального закладу - 
Повне найменування - Первомайська філія Вищого приватного навчального закладу Львівський медичний фаховий коледж "МОНАДА"

Скорочене найменування - Первомайська Філія ВПНЗ Львівський медичний фаховий коледж "МОНАДА" 

****

 

30.05.2022 р.

Оновлені Правила прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти  в 2022 році, а також Зразок і Вимоги до мотиваційного листа на сайті у розділі Абітурієнту

02.04.2022 р.

До уваги здобувачів повної загальної середньої освіти та осіб, які бажають вступити до закладів вищої освіти у 2022 році!

24 березня 2022 року відбулося засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт №7132, за яким здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Крім того, цим законопроєктом передбачено, що у 2022 році прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра буде здійснюватися в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Наразі Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України плідно співпрацює з Міністерством освіти і науки України, з представниками вищої і загальної середньої освіти із розроблення Порядку зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році, тобто документа, який би відповів на всі ті питання, що є актуальними для вступників. Попередньо розглядається можливість проведення тестування в комп’ютерному форматі.

Міністр освіти Сергій Шкарлет підкреслив, що завдяки цифровізації буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії, аби вона пройшла на засадах доброчесності, а прагнення вступників були реалізовані на засадах максимальної прозорості.

Укотре хочемо подякувати Збройним Силам України, бійцям територіальної оборони, рятувальним службам, медикам, працівникам соціальної інфраструктури за життя! Усе буде Україна!

Джерело: https://test-center.od.ua/


01.02.2022 р. 

Шановні абітурієнти! Правила прийому-2022 на фахового молодшого бакалавра вже на сайті у розділах  Абітурієнту та Нормативно-правова база! Звертаємо увагу, що Конкурсний відбір на навчання для здобуття ступеня «фаховий молодший бакалавр» може відбуватися на підставі вступних іспитів, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або співбесіди для осіб пільгових категорій.

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася сьогодні – 1 лютого і триватиме до 9 березня включно.

01.11.2021 р.

Бажаємо колективу "Мадагаскар" і нашій талановитій студентці 1 курсу Софії Матвєєвій успіхів і перемоги в конкурсі! Лайки, репости нашої учасниці всіляко підтримуюються!

 

23.09.2021 р. 

23 вересня відбулася профорієнтаційна зустріч завідуючої фармацевтичним відділення Катріченко Олександри Анатоліївни з учнями середніх шкіл Кіровоградської області.
Випускники 9 та 11 класів ознайомилися з можливими напрямками свого подальшого навчання та професіями фармацевта і зубного техніка.
Диплом фахового молодшого  бакалавра гарантує працевлаштування в аптеках та зуботехнічних лабораторіях, отримання достойної зарплати і можливість подальшого професійного розвитку в перспективних сферах фармацевтики та стоматології.
У ході зустрічі учням була надана інформація про умови вступу, структуру навчального закладу, виробничу практику, яка проходить в умовах в аптеках та зуботехнічних лабораторіях, де студенти відчувають свою впевненість в в майбутній роботі, з перспективами працевлаштування та можливого кар’єрного росту.

Запрошуємо Вас, молодь, вступати до Первомайської філії Львівського медичного фахового коледжу «Монада»!

Зустріч с учнями школи с. Пісчаний брід 
Зустріч с учнями школи №1 смт Помічна Зустріч с учнями школи №3 смт Помічна Зустріч с учнями середньої школи с. Олексіївка

 


21.02.2021 р.


 

29 грудня 2020 р.