У зв'язку з запровадженням воєнного стану коледж працює в дистанційному режимі. Увага абітурієнтам! Правила прийому на фахового молодшого бакалавра після 9 класу, після 11 класу та на підставі раніше здобутої освіти на сайті в розіділі Абітурієнту.

Первомайська філія ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж «Монада» має наступну інфраструктуру: навчальний корпус, лекційні аудиторії, навчальні лабораторії, актову залу, бібліотеку, медичний пункт, буфет, гардероб, спортивний майданчик, спортивну залу.
На сьогодні в філії коледжу вкомплектовано 2 зуботехнічні лабораторії, паяльна, полірувальна та гіпсувальна кімнати, кабінет хімії, технології ліків, організації і економіки фармації, фармакогнозії, лекційні аудиторії. Лекційні аудиторії забезпечені мультимедійним обладнанням. 
Для роботи студентів навчальні кабінети обладнані мікроскопами, натуральними препаратами тощо, з якими вивчення наук вдається швидше та ефективніше. На території навчального закладу є спортивна зала та спортивний майданчик.
У корпусі працює комп’ютерний  клас, є вільний доступ до Wi-Fi на всій території філії коледжу.