Студенти першого курсу разом зі своїм куратором Поліщук О.В. відвідали Первомайський краєзнавчий музей та прогулялися парком міста. Чудова погода та гарний настій сприяли прогулянці.


Студенти другого курсу спеціальності "Стоматологія" представили свої перші результати роботи з дисципліни «Моделювання анатомічної форми зубів». Студенти третього курсу спеціальності "Стоматологія" на практичних заняттях з дисципліни «Техніка виготовлення знімних протезів», під керівництвом викладача Коноваленко Дениса Андрійовича,  набувають компетенцій у специфіці професійної діяльності.17.09.21 року
Святкування Дня фармацевта у Первомайській Філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада".
Студенти першого курсу вперше святкують його разом з усіма студентами.

Студенти випуского курсу третій рік святкують День фармацевта. І він для них особливий. Саме тому, вони провели багато цікавого: конкурси, загадки тощо.


В цей день був День народження нашого студента Марікяна Георгія, випускника, ми теж його вітали!


Цікаві конкурси та розіграші.


Студенти 2 курсу отримали задоволення від свята. Чаювання, смачні торти )))


1 вересня 2021 року
Ось і прийшов 2021-2022 навчальний рік. Студенти та викладачі були раді прийти сьогодні до Первомайської філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада". З привітальним словом виступив директор Пшенишнюк Юрій Петрович. Було відмічено найкращих студентів філії, яких нагородили грамотами і подяками. Студенти привітали всіх присутніх гарними піснями та танцями. Закінчилася лінійка під дзвін дзвоника, який запросив всіх до аудиторій для навчання.